Голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Олег Гончарук після святкового богослужіння привітав Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського Української греко-католицької церкви Кир Володимира Війтишина з нагоди 55-ліття.

 

Очільник області наголосив на безцінному вкладі ювіляра у відродження українського християнства, нагадав, що Митрополит брав безпосередню участь у підписанні Заяви про вихід УГКЦ з підпілля, інформують в ОДА.

 

Олег Гончарук побажав Володимиру Війтишину Божого благословення й допомоги у розбудові Української греко-католицької церкви та популяризації християнських цінностей.

 

«Сьогодні маю честь від усіх прикарпатців привітати вас з нагоди ювілею. Ми знаємо і пам`ятаємо про той неоціненний вклад зроблений вами щоби наша церква вийшла з підпілля, про вашу щоденну працю та ревне служіння Господу. Уклінно дякуємо вам за це та зичимо міцного здоров’я, довгих і благих років життя», – звернувся до Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського Української греко-католицької церкви Кир Володимира Війтишина Олег Гончарук.