Результат пошуку зображень за запитом "Saint-Gobain"

Як повідомив агентству “Інтерфакс-Україна” президент Івано-Франківської Торгово-промислової палати Андрій Левкович, завершення будівництва першого заводу з виробництва будівельних сумішей заплановано вже до кінця 2017 року, пишуть Версії з посиланням на interfax.

Будівництво другого заводу, який буде спеціалізуватися на виробництві гіпсокартону, планують почати в кінці 2017 року – початку 2018 року.

“Компанія планує створити близько 300 робочих місць. Це буде комплекс: виробництво будівельних сумішей, упаковка, сортування, змішування, випуск гіпсокартону. Обидва заводи будуть розміщені біля Хотимирського гіпсового родовища”, – зазначив А.Левкович.

Як повідомлялося, в 2012 році Івано-Франківська міська рада надав компанії Saint-Gobain 15 га на території Хриплінского промислового вузла для будівництва заводу з виробництва гіпсокартону.

Планувалося, що сировина на завод постачатимуть самоскидами з кар’єру в Тлумацькому районі Івано-Франківської області, який з 2008 року розробляє приватне підприємство “Троянські гіпси” – 100% -й філія компанії “Сен-Гобен будівельна продукція Україна”.