6677.jpg

Нещодавно відбулася урочиста посвята цьогорічних учасників програми – 14 студентів-п’ятикурсників, які навчаються в нашому університеті за спеціальностями «Початкова освіта», «Дошкільна освіта» «Соціальна педагогіка», пишуть Версії.

4411.jpg

З вітальним словом до українських студентів звернулася проректор у справах Студентських Педагогічного університету, доктор наук, професор Катерина Потурала. Директор інституту доктор наук, професор Барбара Каджевська провела презентацію навчального закладу. Урочисто розпочав навчання та вручив посвідчення українським студентам декан педагогічного факультету, доктор наук, професор Іренеуш Швітава. У свою чергу зі словами привітання до майбутніх педагогів та подяки польським колегам за співпрацю звернулась завідувач кафедри фахових методик і технологій початкової освіти педагогічного факультету доктор педагогічних наук, професор Надія Луцан.

5522.jpg

Важливо зазначити, що в рамках реалізації Угоди про співпрацю між Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника  та Педагогічним університетом імені Комісії Національної Освіти у Кракові (Республіка Польща) наші студенти здобуватимуть фах соціального працівника та отримають диплом європейського зразка.

Навчання у польському вищому навчальному закладі відбувається на високому професійному рівні, із впровадженням кращих європейських традицій і практик взаємодії викладачів та студентів.

Одним з головних пріоритетів роботи з українськими студентами є залучення їх до спільноти навчального закладу, забезпечення тісного комунікування з польською молоддю.

У навчальних групах панує доброзичлива і тепла атмосфера. Спільне відвідування лекцій, підготовка пошукових проектів, проведення вільного часу, ознайомлення з Краковом та екскурсійні поїздки забезпечують українським студентам комфортне перебування у Польщі.

6611.jpg