Четверта хвиля мобілізації стосуватиметься чоловіків, які вже служили

 З округу мають мобілізувати 300 чоловік, але для проходження медкомісії повістки отримає значно більше число колишніх солдатів. Повістки вручатиме група в складі представника військкомату, районної влади, міліції та сільської ради. Розписатися в її отриманні повинен сам призовник. Якщо його немає, в присутності когось із родичів комісія складає акт із зазначенням місця, де знаходиться призовник. Ніхто з родини не має права отримувати повістку на призовника.

Військовий комісар наголосив на тому, що повістка означає лише запрошення на проходження медкомісії. А вже там роблять висновки, чи придатний призовник до служби. Враховуватимуть також соціальний стан, сімейні обставини, а також низку інших чинників, за якими визначатимуть можливість призовника проходити службу. Після цього йому вручають іншу повістку. Після цього відбувається мобілізація. 25 днів мобілізований проходить навчання в центрах при вищих військових закладах, 15 днів — бойове злагодження на полігонах, аж після того його направляють до військових частин.

Четверта хвиля мобілізації не торкатиметься юнаків-призовників, а також тих чоловіків до 60-річного віку, які з різних причин не служили в армії.