Проти “Однокласників” та за “Вконтакте”: думки франківської молоді про закриття російських соцмереж (ФОТО)

Тому  вирішила дізнатися думку пересічних людей щодо того, як вони ставляться до зупинки діяльності цих соцмереж. Як виявилося, більш охочими до обговорення цієї теми були дівчата. І ось думки декого з них.  Про це пишуть Версії з посиланням на “Галку”

вуличне опитування-7404

Яна, студентка:

Я вважаю, що недоцільно, адже ці соціальні мережі надають багато класної інформації і дають можливість спілкування з людьми з інших міст. І якщо зараз відкрити нову мережу, не розрекламовану, то нею ніхто не буде користуватися.

вуличне опитування-7411

Світлана, студентка:
Можливо і потрібно, бо тоді більше часу будемо проводити на свіжому повітрі.

вуличне опитування-7414

Христина, студентка:
Головне, щоб різна інформація не поширювалася з заборонених груп, таких як «Синій кит».

вуличне опитування-7418

Марта, студентка:

Я не знаю. Адже є багато інших шляхів спілкування, інші соціальні мережі, але Вконтакте є найзручнішим для нас в плані комунікації.

вуличне опитування-7419

Рита, студентка:
Я неодноразово задумувалась що б я робила, якщо б закрили ці соціальні мережі. І насправді мені подобається ця ідея, бо іти тоді б більше спілкувалися вживу.

вуличне опитування-7422

Юля, менеджер:

Я вважаю, що це недоцільно, бо у Вконтакте ти спілкуєшся з друзями, отримуєш корисну інформацію. Тим більше, ми всі звикли до цієї соціальної мережі, бо вона була першою.

вуличне опитування-7424

Дарія, перебуває у декретній відпустці:
Недоцільно, бо як тоді людям спілкуватися? Інші соцмережі займають багато памяті. Та й мені було б важко перейти на якусь іншу соціальну мережу.

вуличне опитування-7426

Христина, студентка:
Однокласники – так, бо на них і так ніхто не сидить, хіба люди, яким далеко за 30. Щодо Вконтакте, то я розумію, що це російський контент, але він є зручнішим у користуванні, ніж Facebook. Хіба що якась ІТ-компанія приведе «+»Facebook і тоді людям буде легше перейти. Але якщо всі мої друзі поміняють соцмережу, то мені буде легше це зробити, адже зараз всі мої знайомі використовують Вконтакте.

вуличне опитування-7431

Діана, школярка:
Для чого закривати соц. Мережі? Людина сама повинна вибирати де вона вона хоче спілкуватися. І обмеження – це несправедливо. Якщо людям не подобається, що за ними слідкує Російська Федерація, то вони можуть перейти на Facebook.

вуличне опитування-7433

Катя, школярка:
Я думаю, що не потрібно, бо це вільна мережа для спілкування. Не всі хочуть сидіти в інших мережах, бо це незручно. Призвичаїтися до Facebook буде дуже важко.

вуличне опитування-7423

Олег, студент:
Соціальні мережі не потрібно закривати тому, що це спосіб спілкування молодого покоління і вони до цього дуже звикли. Зараз сучасна молодь не спілкується так вживу вони більше в інтернеті.

вуличне опитування-7402

Валя, школярка:

Соціальні мережі це спосіб спілкування, зараз там сидить багато молоді спілкується та там багато цікавого контенту (аудіо, збережені фото, групи). Було б важко переходити на інші мережі і відвикати від старих.

Над матеріалом працювали: Тетяна ПРОКОПІВ, Михайло ГОЛІНЕЙ.

Фото: Юрій ВАЛЬКО