news-image: Молодь Івано-Франківська об’єднується для підготовки до майбутніх виборів - джерело

Незважаючи на літо і сезон відпусток , місцеві політики та громадські діячі активно готуються до виборів. Уже в жовтні цього року країну чекають позачергові вибори до Парламенту, а наступного року – місцеві вибори.

Із власних джерел «Бліц-Інфо» стало відомо, що зараз активно ведуться переговори між активістами Івано-Франківську «Євромайдану» та молодими політичними фігурами  для спільних дій під час майбутніх виборів. Колишні молоді кандидати в нардепи  та громадські діячі з політичними амбіціями формують спільну команду. До неї, за наданою інформацією, можуть увійти екс-кандидати до Верховної Ради України Максим Кицюк та Микола Гавриляк, громадські діячі Тарас Случик та Наталія Сербин.

Також в середовищі обговорюють участь в об’єднанні журналіста Володимира Кушніренка, громадської активістки Євгенії Бардяк та частини молодих депутатів Івано-Франківської міської ради теперішнього скликання.

В об’єднанні визначають свого кандидата на посаду міського голови, домовляються про розподіл мажоритарних округів та готують спільну програму розвитку міста.