sport

Такого принципу дотримуються активні молоді люди Прикарпаття, які досягли успіхів у цьому напрямку своєї діяльності. Протягом 28-29 жовтня працівники районних державних адміністрацій та виконкомів міських рад міст обласного значення, що відповідають за молодіжну політику, підводили підсумки проведеної роботи у рамках акції «Відповідальність починається з мене».

Інструктор зі спорту Прикарпатського національного університету імені В.Стефаника, голова правління ГО «Краєзнавчий спортивний центр Аркан стихій», президент осередку міжнародної федерації бойового гопака в Івано-Франківській області Сергій Демчук, голова Івано-Франківської обласної федерації флорболу Володимир Барилюк розповідали про свій життєвий вибір. Вони переконували присутніх, що їх пропозиція – це не панацея, втім хороший спосіб змусити молодь проводити своє дозвілля як мінімум із користю для здоров’я.

Відтак, щоб ефективно і результативно працювати у напрямку профілактики негативних явищ у молодіжному середовищі та формування здорового способу життя, недостатньо розповідати про шкідливий вплив негативних звичок для молоді, лякати санкціями за порушення законодавства. Варто зацікавити, запропонувати альтернативу, мотивувати до іншого способу проводити час, більш змістовного і корисного. Тоді молоді люди самі відмовлятимуться від шкідливих звичок. Принаймні присутні на заході переконували у цьому, наводячи як приклад власне життя.

Учасників конференції привітав начальник управління молоді і спорту ОДА Ростислав Микитюк. У своєму виступі він окреслив пріоритетні напрямки молодіжної політики загалом та Концепції Державної соціальної програми «Молодь України» на 2016—2020 роки зокрема, а також реалізацію проектів у даному напрямку. За підсумками проведення обласного етапу Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції у 2014 році структурні підрозділи у справах молоді, які спрацювали найкраще, отримали подяки обласного управління.