IMG_2642

ІФОО КВУ зазначив, що недільні вибори відбулися практично «чисто», не враховуючи дрібних порушень. «Вибори пройшли майже демократично, з чим ми і вітаємо франківців», – сказав Максим Лесюк, голова ІФОО КВУ.

Стосовно порушень під час голосування, то вони не мали систематичного та масштабного характеру. «Були випадки, що не було документів із собою, але виборці повертались додому. Були випадки, що голосували вдвох, а також за межами кабінки. Один із виборців намагався винести бюлетень із дільниці», – додав Лесюк.

Також КВУ не помітило спроб активної та відкритої агітації в день виборів. Кандидати займались мобілізацією виборців, щоб ті йшли голосувати на дільниці. Фактів підкупу не виявлено.

IMG_2643

Другий тур виборів відзначився ще меншою кількістю виборців, ніж у першому. КВУ прогнозував 35% явку на дільницях. Голосували переважно пенсіонери, молодь проігнорувала вибори.

«Маємо 108 протоколів із 108 виборчих дільниць. Розрив між кандидатами, на даний момент, складає 8647 голосів. У зв’язку з цим, можна попередньо вітати Руслана Марцінківа з його обранням на посаду міського голови міста», – заявив голова Комітету виборців України в Івано-Франківській області Максим Лесюк.

IMG_2640