Результат пошуку зображень за запитом "івано-франківська міська рада"

Під час практики плануються зустрічі з міським головою, його заступниками, організація семінарів тощо. Напрямками стажування стануть всі департаменти і відділи міської ради.

Координатор проекту обіцяє цікаву та насичену програму для стажерів.

«В першу чергу, хочеться відмітити активну життєву позицію стажерів, якраз це і був один з критерії, по якому конкурсна комісія відбирала учасників для участі в проекті «Молодь і влада» 2016-2017. Насправді, мені дуже приємно було побачити таку кількість активних та свідомих людей, які хочуть спробувати себе в ролі державних службовців. Сподіваюсь, що в цьому проекті за два місяці вони здобудуть потрібний досвід для старту своєї кар’єри. Під час проходження стажувань наші стажери зможуть розширити кругозір, завести нові знайомства. У них буде можливість подивитися на роботу депутатів, на проходження сесій, побачити всі нюанси та особливості роботи в Івано-Франківській міській раді. Крім стажування ми будемо залучати їх до різного роду заходів, які ми вже спланували і згодом по черзі будемо їх реалізовувати», – каже координатор проекту «Молодь і влада» Роман Труба.

Нагадаємо, проект “Молодь і влада” діє більше 10 років. Раніше практикантами здебільшого були студенти 3-4 курсів. Натомість зараз взяти участь може молодь, яка хоче саморозвитку, не обов’язково в галузі державної служби. В рамках проекту молоді люди можуть втілити різнопланові проекти, наприклад, освітні, культурні, мистецькі, спортивні.

Читайте також:

 В Івано-Франківську презентували оновлений проект “Молодь і влада”