Ці ініціативи вони втілювали в життя протягом лютого – травня 2017 року у 25 селах Черкаської, Донецької та Івано-Франківської областей.

Косівський районний центр дитячої творчості (м.Косів, вул. Незалежності 42/1) перетвориться на «Молодіжну Ґражду» – майданчик, де можна надихнутися прикладами ініціатив, які успішно реалізували 14 – 16-річні школярі та школярки у своїх селах.

Віддавна у ґраждах, цих автентичних гуцульських садибах, мешкали кілька поколінь великої родини, члени якої займалися господарством та різними ремеслами. Учасники та учасниці програми є такою великою родиною – зі спільними цінностями та переконаннями. Як селяни віддавна виготовляли харчові продукти, розводили тварин, кували метал, шили сорочки, ткали полотна, так і учасники «Майстерні сільських ініціатив» збагачували свої знання з англійської мови, майстрували конструкції для дитячих і спортивних майданчиків, організовували екологічні акції та волонтерські ініціативи – тобто працювали над творенням змін у своїх селах.

 

Ґражда – це слово, сильне за вимовою, що інтригує своєю рідко вживаною літерою «Ґ». Такими ж сильними й інтригуючими є понад 30 громадських ініціатив учасниць та учасників програми «Майстерня сільських ініціатив».

9 – 10 червня 2017 року юні майстри та майстрині громадських ініціатив поділяться своїми успіхами та результатами проектів у рамках відкритого майданчика «Молодіжна Ґражда: територія локальних змін» у місті Косів Івано-Франківської області – одному з перших районів, який взяв участь у освітній програмі «Майстерня сільських ініціатив».

9 червня з 13.00 учасниці та учасники у різноманітний креативний спосіб презентуватимуть результати своїх ініціатив.

10 червня ви потрапите на справжній косівський базар можливостей, де ми та наші партнери з ГО «Інша Освіта», Хати-Майстерні, Спілки MitOst e.V. та ГО «Молода Черкащина»  розповідатимуть про освітні та культурні можливості у маленьких містах та селах, про успішні практики та інструменти активізації молоді та громади на місцях, про альтернативні способи використання інфраструктури наших сіл і міст. Вони також проведуть практичні творчі майстер-класи для усіх охочих.

Подія на Facebook: https://www.facebook.com/events/151677075374421/

Приєднуйтеся до сторінки програми: https://www.facebook.com/MaysternyaNaSeli/