Trocenko3

Згідно з розпорядженням, нагороджуються відзнаками Івано-Франківської обласної державної адміністрації та Івано-Франківської обласної ради наступнi осoби:

3632_m51cdw0oodw.jpg (70.59 Kb)

0128_zkrdiymyasa.jpg (85.22 Kb)

Кого – це не важливо, я думаю, що ці люди, напевне, були в Києві і брали участь у Революції. Питання в іншому, чи має моральне право голова ОДА та ОР нагороджувати цих людей, виокремлювати когось, тай чи доречно це зараз?!

Відколи Андрій Володимирович очолив адміністрацію, в якій працює чимало представників Партії Регіонів, які дуже патріотично під час Революції відстоювали інтереси Януковича і його Партії, до цього часу їх звільнено не було, мабуть, у голови ОДА не вистачає мужності.

Але все відбувається навпаки: п.Троценко підвищує їх на посадах.

Так, своїм розпорядженням від 12 червня 2014 року голова Івано-Франківської ОДА Андрій Троценко призначив Юзюка Андрія Михайловича заступником директора департаменту – начальника управління міжнародного співробітництва та міжрегіональної інтеграції департаменту міжнародного співробітництва, євроінтеграції та розвитку туристичної інфраструктури.

9411_x3bxtvtk62k.jpg (65.78 Kb)

Однак, не треба забувати, що 31 жовтня 2010 року на місцевих виборах він був у списках Коломийської міської організації Партії Регіонів, займаючи 4 позицію. Це й не дивно, адже його батько керував міською організацією Партії Регіонів і також займав 6 місце в списку кандидатів у депутати до Коломийської міської ради від цієї Партії.

Отож, 11 i 12 червня п. Троценко нагороджує Героїв Майдану, а 12 червня – нагороджує регіоналів посадами.Варто, мабуть, було 13 червня у п’ятницю нагородити регіоналів відзнаками за активну участь у розбудові Партії Регіонів на Прикарпатті і за незламний дух перед Януковичем. На кого Ви працює – Андрію Володимировичу?!

Єдиним героєм цієї Революції є Український народ, який об’єднався і стояв до кінця. Героями є люди Небесної Сотні, люди, які віддали своє життя не за себе, не за близьку людину, а за Україну!

Надіюсь, що низькість і аморальність діяльності ОР оцінять люди на наступних виборах, а нинішній Президент України призначить гідну заміну п. Троценкові.

Наталя Сербин