«Наше головне завдання – «тримати» блокпости, щоб сепаратисти не повернулися у звільнені міста», – сказав Віталій.

У телефонній розмові з журналістом Версій Мерінов також повідомив, що вони тепер знаходяться на тій території, де раніше свої блокпости «тримали» сепаратисти. «Хлопці розповідали, що коли сюди прийшли, то побачили дуже багато сміття і, що не дивно були навіть медичні шприци. Тобто це свідчить про те, що сепаратисти вживали якісь наркотики», – розповів франківець.

Про умови проживання хлопець багато не говорив, сказав тільки що живуть в гаражах і сплять на надувних матрацах. Проте, місцеві жителі ставляться до них навіть дуже добре, приносять їжу та постійно дякують за охорону. Бо сепаратистів вони боялися. «Люди розповідають, що коли на цьому блокпості були  терористи, то всі дівчата ховалися у підвалах, тому, що боялися насилля. Також сепаратисти мали власний автопарк іномарок,які забрали у мешканців даних територій і щоб забрати свій автомобіль люди платили по 10 тисяч гривень», – сказав боєць.

Що стосується інформації про гуманітарну допомогу, яку везуть з Росії, то в зоні АТО ніхто в це не вірить. Віталій переконаний, що це просто черговий підступний план РФ. «У вантажівках з допомогою можуть бути заховані боєприпаси для сепаратистів. Отримавши їх наших бійців знову почнуть вбивати. Я вважаю, що ми можемо отримати допомогу від своїх земляків, адже українці показали, що можуть згуртуватися і допомогти один одному. Тож допомога з Росії може бути лише провокацією. Якщо у вантажівках привезуть продукти харчування чи якусь іншу гуманітарну допомогу, росіяни поїдуть додому і з боку сепаратистів не буде стрільби, то можливо війна і закінчиться», – вважає хлопець.

Скільки часу наш земляк ще пробуде в зоні АТО точно і сам не знає, але відомо що через місяць відбудеться ротація їхнього особового складу і тоді, можливо, Віталій Мерінов повернеться до рідного міста.