Сьогодні зранку Микола Гавриляк, засновник інтернет-спільноти «Типовий Франківськ», голова громадської організації «Український вектор» відреагував на скандальну забудову в парку по вулиці Молодіжна в Івано-Франківську.

Нагадаємо, що В Івано-Франківську розпалився черговий будівельний скандал. Мешканці мікрорайону Хоткевича-Молодіжна вийшла на захист парку, якого відчутно зменшився. Виявляється, територію в майже гектар огородило Єпархіальне управління. За словами їх юриста, ця місцина надана рішенням сесії міської ради ще 2010 року УГКЦ в постійне користування. У документах на віддачу території стоять підписи мера Івано-Франківська Анушкевичуса та головного земельника Любомира Озарка. Юрист пояснює, що огородили територію для подальшого облагородження, заберуть сміття та встановлять дитячий майданчик. Про будь-яке будівництво, якого так бояться мешканці – мова не йде.

До рук кореспонденту «Бліц-Інфо» потрапив проект будівництва у парку по вулиці Молодіжній Єпархіального управління Грекокатолицької церкви. Проект датований 2010 роком.

Згідно задумом, у території парку має повстати цілий комплекс, який призначений для молитовних зборів віруючих, навчання молодих священиків, управління і тимпчасового проживання.

Перед будівлею Івано-Франківської облдержадміністрації на новопокладеній плитці Микола Гавриляк фарбою написав «Ні забудові парків». Молодого активіста одразу ж затримали працівники міліції. Викликали патруль, який уже доставив Миколу Гавриляка у відділок міліції. Наразі місцеперебування Миколи невідоме.

«Малювали графіті проти забудови парку на молодіжній. За це затримала міліція, зараз везтимуть у відділок. Я проти будь-якої забудови парку! Краще б засадили деревами!», – коментує кореспонденту «Бліц-Інфо» Микола Гавриляк.