aresht

Як повідомляють у СЗГ УМВС в Івано-Франківській області, співробітники Калуського міськвідділу внутрішніх справ за обґрунтованою підозрою у вчиненні майнового злочину затримали 23-річного жителя райцентру.

Правоохоронці в ході проведення оперативно-розшукових заходів в рамках цільової оперативно-профілактичної операції під умовною назвою “Квартира” з’ясували, що саме цей чоловік уночі таємно проник до будинку-резиденції священика однієї з церков Калуша. Зловмисник, відваживши металопластикове вікно у будівлі, пробрався досередини приміщення та викрав ноутбук. Згодом його як речовий доказ вилучили правоохоронці, а відтак доставили до міськвідділу міліції й підозрюваного у кражіжці. До речі, калушанин вже відбував покарання за аналогічний злочин, а тепер знову перебуває під вартою.

Чужою комп’ютерною технікою спокусився, як виявилося, й 30-річний житель Калуша. Він уночі поцупив з квартири іншого калушанина системний блок та комп’ютерний монітор. Утім, отримати вигоду з викраденого майна зловмисникові також не вдалося – того ж дня правоохоронці розшукали та затримали його.

За обома фактами розпочато кримінальні провадження за ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України (Крадіжка). Підозрювані в їх скоєнні особи затримані в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.