panteleimon

За ініціативи департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА, з 11 по 15 серпня в медичних закладах області відбуватиметься Літургія, присвячена вшануванню пам’яті Великомученика і Цілителя Пантелеймона, передає КУРС з посиланням на прес-службу департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА.

У ці дні лунатимуть слова молитви за духовну та наставницьку підтримку медсестер, лікарів та всіх, хто рятує хворих і немічних, за військовослужбовців, які нині захищають нашу державу від агресії. Запрошуємо всіх долучитися до заходу, аби якнайбільша кількість українців приєдналася до слів молитви в цей день.

Графік перебування мощів святого Пантелеймона, богослужіння в закладах:

Понеділок — обласна дитяча клінічна лікарня (10.00-17.00);

Вівторок — обласна психоневрологічна лікарня №3, обласний клінічний онкологічний диспансер (10.00-17.00);

Середа — богослужіння в церкві (вул. Чорновола) для медпрацівників  обласного перинатального центру, міського пологового будинку, міської клінічної лікарні №1, міської поліклініки №1 (10.00-17.00);

Четвер — обласна клінічна лікарня (10.00-17.00);

П’ятниця — Центральна міська клінічна лікарня м. Івано-Франківська (10.00-17.00).

Крім того, дже другий рік поспіль департамент охорони здоров’я ОДА на День медичного працівника організовує Всеукраїнську прощу медичних працівників до храму святого Пантелеймона у с. Шевченкове Галицького району. Медики області переконані, що святкування таким чином стане доброю традицією.