На цю події місцеві жителі очікували близько 40 років. Але їхніх прохань до цього часу ніхто не чув.

Після кожної зливи перехрестя вулиць Вербицького та Кондукторської перетворювалось на велике озеро, і люди, щоб дійти додому, обходили довколишніми вуличками. Про це пишуть Версії з посиланням на Правду.

4

 

Але ситуація кардинально змінилась минулого року, коли депутат від одномандатного округу №22 Сергій Палійчук, реагуючи на численні звернення та скарги місцевих мешканців, почав робити перші кроки до спорудження цього справді важливого для вказаного мікрорайону інженерного проекту.

 

В 2016 році за сприяння депутата вдалось отримати кошти для створення проектно-кошторисної документації для каналізації.

В цьому році для продовження втілення вказаного проекту у життя, Сергію Палійчуку вдалось пролобіювати й отримати із бюджету майже 1 мільйон гривень і підрядник “ТзОВ Аура Третього тисячоліття” минулого тижня приступив до роботи.

 

Після повного закінчення робіт до дощової каналізації доєднають усі довколишні вулиці, а саме Кондукторську, Самійленка, Опільського та Чубинського, а також вулицю Яремчука.

Наразі будівельні роботи проводяться у повну силу. Копаються траншеї, прокладаються труби та встановлюються колектори.

Зі слів Сергія Палійчука, на його окрузі також заплановано провести ще ряд робіт, але вже із благоустрою мікрорайону “Брати”-“Майзлі”.