За словами ректора, це єдиний в області спортивний комплекс, який вцілому відповідає нормативам олімпійських спортивних споруд, проте, станом на сьогодні ця територія потребує значних капіталовкладень, пишуть Версії.

Євстахій Крижанівський додав, що ремонт бігових доріжок планувався впродовж десяти років і тільки сьогодні, за підтримки обласної державної адміністрації, ми розпочинаємо програму реконструкції для втілення планів у реальність. Варто зазначити, що, як наслідок, між університетом та облдержадміністрацією укладена угода щодо доступності комплексу для всіх спортивних товариств області.

Олег Гончарук зазначив, що фахівцями розроблена покрокова інструкція відновлення бігових доріжок та реконструкції спортивного комплексу задля того, щоб створити умови для проведення повноцінних легкоатлетичних змагань не тільки всеукраїнського, а й міжнародного рівнів.

«Ми оголосимо тендер і переможець приступить до виконання завдань. Проте варто наголосити, що буде поставлена висока планка для виконавців робіт щодо якості покриття та оснащення спортивного комплексу», – акцентував Олег Гончарук.