“На екологічній стежці “На гору Виноградну”, “Верби”, “Наметове містечко”, “Білі Тополі”.

Проекти реалізовували за сприяння Галицького районного екологічного фонду, Галицького національного природного парку, ДТЕК (в рамках конкурсу міні-проектів “Місто своїми руками”, який проводила Агенція місцевого економічного розвитку міста Бурштина), Департаменту міжнародного співробітництва, євроінтеграції та розвитку туристичної інфраструктури Івано-Франківської ОДА, ТзОВ “Даноша” (генеральний директор Крістіан Брокоп Якобсен), пишуть Версії з посиланням на  і “Вікна”.

Керівник Центру реабілітації диких тварин Галицького національного природного парку, голова організації “Еко-Галич” Володимир Бучко зазначає:

“Наше завдання – усунення проблем із надмірним антропогенним навантаженням на річки Дністер та Лімниця, вирішення проблеми із засміченням території, розведенням багать у невстановлених місцях, що призводить до суттєвого погіршення санітарного та екологічного стану річок”.

У рамках проектів виготовлено і встановлено арки та огорожі, оглядовий майданчик, лісові меблі, туалети, сміттєві урни, облагороджено джерело. Для дітей споруджено майданчик з гойдалками та іншими розвагами, спортивний майданчик. На споруджених відпочинкових об’єктах прибирають сміття, викошують та доглядають за малими архітектурними формами.

Володимир Бучко сподівається на екологічну культуру краян:

“Надіємось, що рекреанти рідше навідуватимуться у заповідні зони парку, заборонені для відвідування, і відпочиватимуть на створених рекреаційних об’єктах, а відмінний санітарно-екологічний стан облаштованих берегів матиме позитивний вплив на формування екологічної культури та свідомості населення, особливо у молодого покоління, сприятиме розвитку водного туризму у регіоні”.