4

Мальовниче ярмаркове містечко облаштували в європейському стилі, проте з дотриманням українських традицій. Туристів пригощають смачними стравами традиційної карпатської кухні і не тільки. Під відкритим небом кухарі мережі ресторанів Cartel готують справжній узбекський плов, шурпу, традиційні вареники, смажать баранчика, варять банош та частують всілякими солодкими смаколиками.

Також на ярмарку можна придбати карпатську екологічно чисту продукцію, починаючи від грибів, бринзи, меду та завершуючи сувенірами.

Тут можна поспівати й потанцювати досхочу, а також виграти скі-пас чи інші цінні подарунки.

У володіннях Буковельського ярмарку – і крижаний палац із льодовим баром, і майстер-класи від умільців з усієї країни. Ковалі з Буковини привезли міні-кузню, поруч із багаттям якої гріються всі охочі.

На урочисте відкриття Буковельського ярмарку завітали гості з Сорочинців, відомі своїм умінням ярмаркувати завдяки творам Миколи Гоголя. Персонаж, який уособлює знаного письменника – теж побував на святі, поруч із символом прийдешнього року – веселою козою, та іншими цікавими гостями. Усі гуртом заколядували, а під такий акомпанемент ще й у хороводах із туристами довкола ялинки покружляли. До слова, гості будуть ярмаркувати на головній площі курорту протягом усього зимового сезону, а новорічну ніч, організатори ярмарку обіцяють зробити особливою і неповторною.

«Запрошуємо усіх на новорічну ніч саме на буковельський ярмарок, адже з 6-ї години вечора і до 6-ї ранку ми святкуватимемо новий рік з різними країнами світу. Також закликаємо гостей курорту взяти участь в патріотичному флеш-мобі, який стартує о першій ночі. Перепусткою на свято є хороший настрій та посмішка», – розповів Володимир Юзюк представник ТК “Буковель”.

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9