Результат пошуку зображень за запитом "побиття"

Апофеозом протистояння стало начебто травмування директором одного з учнів, – пишуть Версії з посиланням на Третю Студію.

“Конфліктна ситуація виникла в селі тому, що батьки звертаються до мене і я боюсь, щоб вона не переросла в щось більше”, – розповів Василь Хом’як, голова с. Рахиня, Долинського району.

До гіршого може призвести поведінка директора Ярослава Костіва, кажуть люди. Мовляв, колектив школи розколовся навпіл: на тих, хто за та проти директора. І це вплинуло на навчальний процес.

“Прибічники директора не проводять уроки належним чином, так як вони би повинні це робити. На приклад, на фізкультурі діти роблять, що хочуть, вчителі – розмовляють”, – обурюється мешканка села Рахиня пані Мар’яна.

Минулої зими воювали з директором, бо він економив тепло, а діти мерзли в класах. Апофеозом, кажуть люди, стало травмування одного з учнів. Якого, зі слів батьків, директор шарпонув так, що дитина вдарилась головою об двері. Мати написала заяву в поліцію. А цього року постраждав син Василя Оринчака на уроці інформатики.

“Моя дитина стояла. У нас не вистачає комп’ютерів на всіх. Він каже: “Чого ти стоїш?” – “Мені не вистачає комп’ютера”. Той кинув у нього книжкою. Син мені сказав, що книга влучила в руку, але виявилось, що у скроню”, – розповів Василь Оринчак, батько учня.

Директор спочатку помилку визнав, а потім заперечив, що цього не було. Каже, що звинувачення – це помста за те, що він навів лад з навантаженнями вчителів, розповів куди дівались виділені сільрадою кошти на школу, а щодо травми учня, то кримінальну справу закрито.