http://www.if.gov.ua/files/img/IMG_9884_(1)_(1)_(1)_(1)_(1).JPG

Будівництво Княжолуцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів розпочалося у 2010 році. Колишня школа розміщувалася у трьох корпусах, які збудовані у 1928, 1957, 1975 роках, пишуть Версії.

Два корпуси школи були аварійними і ремонту не підлягали. Учні не поміщалися у всіх класах, тож керівництво школи було змушене проводити навчання у дві зміни.

За словами голови Долинської РДА Юрія Мазура, зведення першої черги Княжолуцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів забезпечить здобуття початкової, базової та повної загальної середньої освіти дітям шкільного віку села Княжолука та навколишніх сіл.

Заплановано будівництво другої черги загальноосвітнього закладу, що дасть змогу забезпечити дітей спортивним залом, бібліотекою, їдальнею та майстернями.

«Княжолуцька школа – одна з п’яти в Україні, яку відкрито впродовж двох останніх років, – підкреслив Юрій Мазур. – У новому приміщенні навчатимуться 324 учні. Сподіваюся, що й надалі втілюватимемо такі ж проекти, спрямовані на соціально-економічний розвиток краю».

 

Варто додати, що об’єкт зведено з урахуванням енергоощадних заходів, зокрема, функціонуватиме альтернативне опалення школи, встановлено енергозберігаючі склопакети.

http://www.if.gov.ua/files/img/IMG_9896_(1).JPG

 

http://www.if.gov.ua/files/img/IMG_0109_(1).JPG

 

http://www.if.gov.ua/files/img/IMG_0209_(1)_(1).JPG