yevrobachen. dity

Наше місто представлятимуть два музичних номера від вокалістки Ярини Тарас та гурту “FRESH”, у складі Вікторії Рутковської, Інни Шешурак та Наталії Садової. Традиційно вже п’ятий рік поспіль у фінал дитячого Євробачення потрапляють вихованки Першої вокальної школи Ірини Батюк, яка сама, до слова, у цьому році на конкурсі запрошена як офіційний викладач дитячого Євробачення – 2014.

 

А тепер про маленьких конкурсанток.

Ярина Тарас – 9 років, професійно займається танцями з 5 років, а вокалом всього рік. Слова пісні «Моя Україна» написав поет Віталій Войтко, музику – Ірина Батюк.

Гурт “FRESH” – тріо сформоване за участі трьох вокалісток віком від 11 до 12 років, киї професійно займаються вокалом протягом трьох років, були учасницями проектів «Голос діти», «Україна має таланти» та інших.

Текст та музика пісні “Fly like an angel” написала 17-ти річна співачка Діана Королюк, також вихованка Першої вокальної школи Ірини Батюк.

З маленькими конкурсантками перед фіналом дитячого українського Євробачення – 2014 працює професійна команда у складі відомого хореографа Емми Озимінської (естрадно-спортивний ансамбль «Медитація»), художника-дизайнера Григорія Лаврука, аранжувальника Романа Калина та інших, які усі разом покладають великі надії на успіх вихованок.