Результат пошуку зображень за запитом "червоно чорний стяг"

На засіданні президії Івано-Франківської обласної ради Олег Атаманюк, уповноважений представник депутатської фракції Політичної партії “Воля”, запропонував додати до порядку денного проект рішення про використання червоно-чорного прапора ОУН у відповідь на прийняття у Польщі закону про Інститут національної пам’яті, який по суті забороняє використання “бандерівської символіки”.  Втім голова облради Олександр Сич нагадав, що схоже рішення обласна рада прийняла ще в розпал Революції Гідності, тому дублювати рішення немає потреби, пишуть Версії.

 

“Це вже набирає обертів хизування, коли всі облради наввипередки приймають аналогічні рішення, – відмітив Олександр Сич. – Під час сесії потрібно просто нагадати, що революційний червоно-чорний стяг є частиною нашої символіки”.

Відтак голова облради дав доручення Віталію Костишину, директору комунального підприємства Івано-Франківської обласної ради з експлуатації майна, на всі свята піднімати на адмінбудівлею “бандерівський стяг”.

Нагадаємо, рішення “Про використання червоно-чорного прапора та прапора Ради Європи як частини символіки Івано-Франківської області” було прийняте Івано-Франківською обласною радою ще 25 січня 2014 року.