1

Проект «Автентика Карпат – спільна історико-культурна спадщина» був розроблений спеціально для участі в конкурсі Програми транскордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства «Польща-Білорусь-Україна 2014-2020», пишуть Версії.

На засіданні комісії з питань європейської інтеграції, міжнародного співробітництва, інвестицій та розвитку туризму Юрій Цимбалюк, начальник відділу з питань міжнародних зв’язків, інвестицій та проектної діяльності виконавчого апарату обласної ради, відмітив, що на конкурсі у Франківщини буде багато конкурентів – з боку України Закарпаття, Львівщина і Волинська область, з боку Білорусі – Брестська і Гомельська область, з боку Польщі – всі прикордонні регіони. Тому цей проект розробляли у співпраці з польською стороною.

«Так у нас буде більше шансів набрати необхідну кількість голосів», – зауважив Цимбалюк.

На підготовчому етапі команда розробників уже опитала майстрів Карпатського регіону щодо проблем, потреб та шляхів їх вирішення.

Було створено та оснащено Центр Карпатської культури, розроблено логотип та підходи до сертифікації автентичних виробів в єдиній мережі «Зроблено в Карпатах».

Якщо проект виграє конкурс, то повноцінно його впроваджувати почнуть з січня 2018 року.