Тому в Україні починається соціальний проект під лозунгом “Живи та працюй в Україні”, головною метою якого є пожвавлення людей на ринку праці України. В рамках проекту по всій Івано-Франківській області будуть відбуватись інформаційні активності, спрямовані на швидкий пошук роботи для безробітних та підбір вакансій для роботодавців. В рамках проекту організують масштабні ярмарки вакансій на найбільших підприємствах області. Про це пишуть Версії з посиланням на Репортер.

За січень-жовтень 2017 року кількість осіб, працевлаштованих за сприяння Івано-Франківської обласної служби зайнятості, зросла на 0,7 тис або 2,3% та становила 31 тисячу. При цьому, 70% з них були працевлаштовані оперативно до надання статусу безробітного. Крім того, 9,3 тис осіб були залучені до громадських та інших робіт тимчасового характеру. Також 5,7 тис безробітних проходили професійне навчання, кількість безробітних, які навчалися у центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, зросла на 63% та становила 1,9 тис осіб.

Завдяки підвищенню результативності роботи щодо оперативного працевлаштування громадян, кількість безробітних станом на 1 листопада 2017 року, у порівнянні з відповідною датою 2016 року, скоротилася на 17% (на 1,7 тис) та становила 8,6 тис.