Результат пошуку зображень за запитом "будівництво"

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву в 2017 році направив 123,56 млн грн в Харківську, Миколаївську, Черкаську, Івано-Франківську, Запорізьку та Львівську області на виконання місцевих житлових програм. Уряд України виділив в цьому році з бюджету 160 млн грн для забезпечення регіональних житлових програм. Таку інформацію повідомила заступник голови правління ДФСМЖБ Ельвіра Левченко в ході Форуму місцевого самоврядування проведеного, пишуть Версії з посиланням на портал Domik.ua.

Затверджені обласними радами регіональні житлові програми дозволили в Харківській області освоїти державну підтримку в сумі 53,88 млн грн, Миколаївській – 27,96 млн грн, Черкаській – 16,65 млн грн, Івано-Франківській – 8,94 млн грн, Запорізькій – 8,85 млн грн і Львівській – 7,28 млн грн.

У 2017 році ДФСМЖБ спільно з місцевими органами влади реалізує 124 житлові програми в регіонах. З них облради в цілому затвердили 70 програм пільгового молодіжного кредитування, 23 програми забезпечення житлом учасників АТО і 31 програму з надання допомоги для будівництва доступного житла.

Ельвіра Левченко повідомила, що фонд продовжив до 22 листопада прийом заявок від будівельних компаній на участь в програмі «Надання державної підтримки для будівництва (придбання) доступного житла».