У Львові хлопець зарізав свою колишню дівчину й викинувся з вікна 7 поверху, та залишився живим

Про це пишуть Версії з посиланням на Корупція.

“Близько 10:30 надійшло повідомлення в поліцію. На сходовій клітці виник конфлікт між хлопцем і дівчиною. Він завдав їй декілька ударів ножем і дівчина загинула в кареті швидкої допомоги, коли їй намагались надати першу допомогу.

Вони раніше були знайомі, зустрічалися. Але близько півроку тому вони розійшлися, вже не підтримували стосунків. Він сьогодні прийшов до неї в гості, викликав по телефону. Вона вийшла в загальний коридор, почали розмовляти і між ними відбулась сварка.

Їм обом – трохи більше, ніж двадцять років”, ― розповіла в.о.начальника слідчого відділення Франківського відділу поліції Юлія Куницька. Після того, як хлопець кілька разів вдарив дівчину ножем і вона впала, він вибив вікно на сходовій клітці сьомого поверху та стрибнув донизу. Однак впав на дашок над під’їздом.

Можливо, тому залишився живим, але при цьому сильно покалічився. У важкому стані винуватця трагедії завезли до лікарні. Там його відразу почали оперувати. На місці події працює слідчо-оперативна група, опитують родичів загиблої дівчини та сусідів.