Але жителі сіл Малехів, Дубляни та Грибовичі виступили з протестом. Вони не хочуть, щоб сміття взагалі звозили на полігон. Минулого тижня люди в черговий раз вийшли на акцію і перекрили трасу на 8 годин. Вимагали, щоб до них приїхав мер Андрій Садовий. Але той так і не з’явився. Про це пишуть Версії з посиланням на Подробности.

Не приїхав і сьогодні, а на розмову з місцевими жителями відправив підпорядковану.

“Жодного сміття тут вже не буде. Громади наших трьох сіл категоричні і ми намагаємося цей меседж сьогодні послати нашому мерові, бо ми з ним розмовляємо різними мовами”, – заявила Галина Денько.

“Робоча група повинна проаналізувати ці проекти, є напрацьовані. Вони мають для цього 5 днів. Визначити пріоритети, які у них є питання також визначити”, – прокоментувала заступник начальника комісії з надзвичайних ситуацій Львівської міськради Ірина Маруняк.

Нагадаємо, на початку літа на Грибовицькому сміттєзвалищі сталася пожежа. Під час гасіння гора сміття рухнула. Під завалами загинули 3 рятувальника і один працівник комунальних служб.

У тому, що сталося, звинуватили директора комунального підприємства, яке обслуговує полігон, його заступницю  та начальника полігону. Їх заарештували на 60 днів.

Після того, що сталося люди не раз виходили на акції і вимагали не везти сміття на звалище.