b4

Під час проведення санкціонованих обшуків поліція затримала більше 110 молодих дівчат, які надавали сексуальні послуги за гроші.

У ході масштабної операції у Львові та Харкові поліція затримала 110 жінок, які надавали сексуальні послуги за гроші, пишуть Версії з посиланням на zaxid.net.

b

До проведення операції залучили оперативників департаменту боротьби зі злочинами, що пов’язані з торгівлею людьми Нацполіції та його територіальні підрозділи у Львівській, Київській, Харківській областях та місті Києві, слідче управління та прокуратуру Львівської області.

b1

У Львові та Харкові одночасно провели 11 обшуків. Вилучили коштів на суму близько 200 тисяч гривень, мобільні телефони та сім-карти, рекламну продукцію, «чорну бухгалтерію» (записи щодо клієнтів та сума отриманих коштів).

b2

Правоохоронці встановили особи директорів, адміністраторів, касирів, а також обслуговуючий персонал будинків розпусти.

Зокрема, для налагодження ефективної роботи борделів, організатори переобладнали частину приміщень клубів під кімнати для надання інтимних послуг.

b3

У клубах діяла окрема власна валюта, яка в еквіваленті дорівнювала гривні. Вартість сексуальних послуг приблизно складала від тисячі до 3,5 тисяч гривень за годину. 40% цієї суми залишалося у повії.

Клієнтами виявлених борделів були переважно іноземці, серед них – велика кількість студентів вищих навчальних закладів.

Наразі проводяться слідчі (розшукові) дії за ч. 2 ст. 303 (Сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією) Кримінального кодексу України.

b4