Як повідомили  у прокуратурі області, під час відпрацювання силовиками оперативної інформації про місця виготовлення і збуту підроблених алкогольних напоїв на території області, з‘ясувалося, що до цього напряму причетні і їх колеги, які не боролися з підпільними ділками, а «очолили» горілчаний бізнес в окремо взятому районі, про це пишуть Версії з посиланням на PRESS-ЦЕНТР.

Встановлено, що троє працівників Борщівського відділення поліції впродовж травня-листопада 2016 року, спільно з місцевими підприємцями, займалися виготовленням та реалізацією сурогатного алкоголю.

Під час обшуків, проведених за місцем проживання працівників поліції та торгових точках підприємців району, вилучено більше 600 літрів підробленої горілки.

29 листопада прокуратурою області розпочато кримінальне провадження відразу за трьома статтями Кримінального кодексу: за ч. 1 ст. 199 (збут підроблених марок акцизного податку), ч. 1 ст. 204 (незаконне виготовлення і збут підакцизних товарів) та ч. 1 ст. 365 (перевищення службових повноважень працівником правоохоронного органу).