Як повідомили  у секторі комунікації Національної поліції Тернопільської області, один із аферистів перебуває в місцях позбавлення волі, інший, раніше судимий, працює в Тернополі таксистом, пишуть Версії.

Шахраї працювали за спланованою схемою: ув’язнений телефонував до жертв і повідомляв про нібито неприємності з родичами. Його спільник приїжджав до пенсіонерів і забирав гроші. Отримані кошти зловмисники ділили між собою.

Аферисти встигли виманити у жертв кілька десятків тисяч гривень. Так, у 89-річного тернополянина зловмисники виманили 22 тис. грн. Вони зателефонували до чоловіка вночі і розповіли, що його онука затримали поліцейські за скоєння ДТП, у якому загинула людина. Аби врятувати його від криміналу, необхідно заплатити гроші. Про обман пенсіонер дізнався наступного ранку від онука.

За даними поліції, вже доведено причетність підозрюваних до дев’яти фактів шахрайства, однак правоохоронці припускають, що їх значно більше.

Вчора, 23 жовтня, правоохоронці затримали 46-річного водія таксі. Він перебуває в ізоляторі тимчасового тримання. Щодо його спільника, який знаходиться у місцях позбавлення волі, тривають слідчі дії.