Громада одноголосно прийняла історичне рішення – перейшла з УПЦ до УПЦ Київського патріархату.

Виступили місцеві мешканці, священик і військовий капелан, який щойно повернувся з лінії фронту на Луганщині й розповів про поховання бійця, який загинув від рук російських окупантів.
Відтак усі разом помолилися рідною українською мовою з українськими священиками у храмі Різдва Богородиці, спорудженому руками самих мешканців села у прекрасному місці, на мальовничому пагорбі.

До УПЦ в Городенківському районі віднині належить лише Острівець. Про це пишуть Версії з посиланням на  Газета “Край”.

Сьогодні в Рогині відбувся сільський схід, на якому побували й журналісти "Краю". Громада одноголосно прийняла історичне рішення – перейшла з УПЦ до УПЦ Київського патріархату. Виступили місцеві мешканці, священик і військовий капелан, який щойно повернувся з лінії фронту на Луганщині й розповів про поховання бійця, вбитого російськими окупантами. Відтак усі разом помолилися рідною українською мовою з українськими священиками у храмі Різдва Богородиці, спорудженому руками самих мешканців села на мальовничому пагорбі.До УПЦ в Городенківському районі віднині належить лише парафія в Острівці.

Posted by Газета "Край" on Thursday, October 12, 2017

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Київський патріархат і автокефальна православна церква такі ж незаконні, як ЛНР – скандальна заява прикарпатського священика обурила вірян