goverla_rekord

Участь у даній акції взяли співаки, громадські організації, студенти з усіх куточків України, а також переселенці з південно-східних регіонів України, які наразі перебувають на теренах Прикарпаття.

Після спільної молитви на горі Говерла за мир та спокій в Україні учасники заходу виконали державний гімн України та презентували найбільше слово МИР з букв, кожна з яких розміром 3,1*2.5.

Рекорд фіксували члени експертної комісії Національного проекту «Книга рекордів Украіни»: Ганна Крисюк, Степан Куцмида, Олександр Свистяк, Світлана Косик, Іванна Романюк.

«Всі ті люди, які змогли вийти на Говерлу це вже рекордсмени,так як дорога не є проста і потребує уважності та сили як духом так і тілом. Приємно, що було багато молоді із різних куточків України, які на вершині Українських Карпат молились за мир в Україні та встановили рекорд України. Ми щиро зичимо Тимофію Нагорному, щоб його ініціативи і робота з молоддю тільки процвітала та показувала приклад для інших бізнесменів і політиків, як потрібно об’єднувати і згуртовувати молодь», – розповіла Ганна Крисюк, представник Національного проекту «Книга рекордів України».

http://ifnews.org.ua/sites/default/files/imagecache/news_images_big/55.jpg

http://ifnews.org.ua/sites/default/files/imagecache/news_images_big/67.jpg

https://scontent-a-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/t1.0-9/10375896_862792690414751_8077794858817316186_n.jpg