Про це повідомляєУправління захисту економіки в Івано-Франківській області.

“Працівниками УЗЕ в Івано-Франківській області виявлено незаконну діяльність групи осіб із числа працівників одного із нафтовидобувних підприємств області та місцевих жителів, які налагодили викрадення нафти та газоконденсату з трубопроводів та місць видобування вуглеводнів з подальшим їх збутом за межі регіону”, – йдеться у повідомленні.

Оперативники УЗЕ  1 червня затримали вантажний автомобіль, на якому перевозили 5 тонн вуглеводнів, викрадених із свердловини  підприємства.

“Встановлено, що дані вуглеводні мали передаватись мешканцю Сумської області, якого згодом також було затримано під час скупки викрадених вуглеводнів та наповнення ними автоцистерни на території приватного підприємства де було виявлено та вилучено близько 22-ох тонн вуглеводнів (газоконденсату та нафти)”, – додають в УЗЕ.

Як пишуть правоохоронці, транспортні засоби оглянули  тарозмістили  на території одного із відділів поліції ГУНП України в Івано-Франківській області. Вирішується питання щодо накладення на них арешту.

За вказаним фактами слідчим відділом ВП ГУ НП відкрито кримінальне провадженя за ч. 3 ст. 191 КК України.