news-image: Івано-Франківські перевізники знову страйкуватимуть?

Засідання міського виконавчого комітету було призначено на 27 травня. Та означений день воно так і не відбулося, а після того засідання двічі переносили, останній раз – на невизначений термін.

Кореспондент «Бліц-Інфо» вирішив поцікавитися в перевізників чи не задумали вони новий страйк?

Заступник голови асоціації пасажирських перевізників Ольга Костів розповідає, що вже втратила довіру до міської влади. Наразі в міськвиконкомі їм повідомили, що нічого конкретного за дату проведення сказати не можуть. Тож, жінка зробила висновок, що розгляд їхнього питання залежить від міського голови. А ще нарікає, що часто з ними просто відмовляються спілкуватися.

Ольга Костів зауважує, що нині перевізники працюють собі у збиток. Для розрахунку ціни на проїзд звернулася до аудиторської компанії. Показує і звіт згаданої компанії. Врахувавши витрати на паливно-мастильні матеріали, зарплату водієві, амортизацію, ремонт та інші витрати, сума за проїзд вийшла 2,71 гривні. Якщо включити сюди рентабельність транспортних засобів 15%, то остаточна ціна виходить 3,12 гривень. А якщо підняття тарифу не відбудеться, то це позначиться на технічному стані маршрутних автомобілів, отже й безпеці пасажирів. Як приклад наводить технічний стан міських тролейбусів та санітарний стан в салонах.

Крім того, заступник голови асоціації розповідає, що позитивно відреагувала на оновлення транспорту в місті. Якщо наміри не залишаться лише намірами, то буде лише рада.