litnij_majdanchyk

Як повідомили “Курсу” у прес-службі міськвиконкому, цими рішеннями погоджено облаштування літніх торгових майданчиків 81-му приватному підприємцю та надано погодження для розміщення літніх торгових майданчиків. Суб’єктами господарювання укладено договори на право тимчасового користування елементами благоустрою комунальної власності для розміщення літнього торгового майданчика, до міського бюджету поступило 288,1 тис. грн.

Суб’єктам господарювання рекомендовано неухильно виконувати «Положення про розміщення та порядок облаштування літніх торгових майданчиків в м. Івано-Франківську», затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 20.03.2014 року № 152.

Рейдовою групою з 14 травня поточного року здійснюється перевірка літніх торгових майданчиків щодо дотримання Положення. На цей час перевірено 16 літніх торгових майданчиків. Складено адмінпротокол за ст. 152 КУпАП (самовільно встановлений ЛТМ поруч кафе «Роял-бургер» на вул. Незалежності, 20, СПД Кримський Є. І.) та припис за порушення вимог Положення (СПД Романів С. М., ЛТМ поруч кафе «Цукерня» на вул. Незалежності,12).