27 листопада о 17:03 в селі Старин Рогатинського району на одному із обійсть виникла пожежа господарської будівлі. Вогнем пошкоджено перекриття літньої кухні на площі 3 м.кв.Попередня причина виникнення пожежі – відсутність протипожежної переділки, повідомляють Версії з посиланням на Стик.

Того ж дня, о 19:12 в селі Корнич Коломийського району виникла пожежа в одному із житлових будинків. Вогнем знищено стіл, крісло, 2 м.кв підлоги. На пожежі врятовано житловий будинок. Причина виникнення пожежі – необережне поводження з вогнем.

О 19:53 в селі Вербовець Косівського району виникло загорання в господарській будівлі. Вогнем пошкоджено покрівлю та перекриття на площі 42 м.кв., частково стіни господарської будівлі, знищено 1.5 т. сіна. Попередня причина виникнення пожежі – коротке замикання електромережі.

Близько опівночі в селі Угорники Коломийського району горів господарський комплекс. Вогнем пошкоджено стодолу, частково крівлю господарського комплексу на площі 40 м.кв. та знищено 1т. сіна, млин, дрова, 0.2 т. пшениці та речі домашнього вжитку. Причина виникнення пожежі встановлюється.