Святкове відкриття відбулося 1 червня в присутності голови Коломийської районної ради Романа Дячука, голови Коломийської районної державної адміністрації Любомира Глушкова, заступника голови Коломийської районної державної адміністрації Любов Михайлишин, начальника управління освіти, молоді та спорту Коломийської районної державної адміністрації Галини Микитюк.

Гості туристично-краєзнавчого табору привітали всіх присутніх з літнім відпочинком, побажали найкращих вражень від перебування в таборі. Дійство, яке було проведено під час відкриття літнього відпочинку організовано дирекцією та учнями Ліснослобідської ЗОШ І-ІІ ступенів, інформує Коломийська РДА.

Програма роботи у таборі насичена, передбачено проведення різноманітних форм діяльності. План роботи наповнений цікавими заходами, різними туристичними походами, іграми, передбачено проведення різних спортивних ігор, змагань на розвиток у школярів сили, витривалості, спритності, логіки. Діти навчаться правильно і гуманно використовувати дари природи, поєднувати туристсько – краєзнавчу, науково – дослідницьку, спортивно – оздоровчу роботу. Адже навички, набуті під час перебування в „Патріоті”, мали б стати у пригоді в різних не передбачуваних ситуаціях. Табір на природі дає заряд бадьорості на багато днів.

Батькам не варто переживати щодо харчування своїх дітей, адже професійний кухар табору слідкує за тим, щоб зростаючий організм був забезпечений усім необхідним під час активного відпочинку. Працівники та керівник табору відповідають за здоров’я та безпеку дітей, а яскраве сонце, чисте повітря допомагають зміцнити його.