Результат пошуку зображень за запитом "ліс сутінки"

Начальник Коломийського відділу поліції ГУ НП в Івано-Франківській області Остап Білейчук розповів, що до поліції звернулася мама хлопця із заявою про такі дії із сином.

Відомо, що між старшими чоловіками виник конфлікт. Поруч була компанія неповнолітніх. Чоловіки почали битися. Хлопець втрутився. Обурені чоловіки забрали в автомобіль неповнолітнього, вивезли у ліс та залишили там.

Хлопець прийшов додому і розповів матері про інцидент. Мама звернулася у поліцію,  пишуть Версії з посиланням на Місто.

“Ми порушили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 146 ККУ (Ред. – читайте нижче). Зараз проводимо досудове розслідування і встановлюємо усіх осіб, які до цього причетні”, – каже Остап Білейчук.

Неповнолітній стверджує поліцейським, що такі дії вчинили з ним вісім дорослих чоловіків. Усі вони живуть неподалік.

Наразі правоохоронці нікого не затримали. Але згодом буде оголошена підозра, і після цього поліцейські зможуть притягнути до відповідальності причетних.

Щодо хлопця, то він живе із мамою. Хлопець перебуває на обліку. Проте, за словами Остапа Білейчука, характеризується не з негативної сторони.

Остап Білейчук пообіцяв уже незабаром провести брифінг з цього приводу. Але тільки тоді, коли певну інформацію правоохоронці з’ясують до кінця.