Про це повідомляють місцеві громадські активісти у соцмережі.

“Не байдужих жителів Кутів , Старих – Кутів , Черганівка та других сіл сполучення доріг Косів- Старі Кути – Кути – Тюдів .
Приєднуємося до акції , по перекритті дороги Вижниця – Кути між Чернівецькою ОБЛ та Івано-Франківською біля МОСТА !!!”, – пише Vasiliy Kyforuk.

Загалом Прикарпатці вимагають ремонту дороги Косів-Старі Кути-Тюдів, – інформують Версії.

Нагадаємо, в квітні цього року селяни вже перекривали дорогу в селі Старі Кути Косівського району.

Тоді на акцію приїжджали представники влади. Які повідомили, що на ремонт цієї дороги в 2017 році передбачені кошти.

“Буквально декілька годин назад до мене звернулася група мешканців села про те, що сьогодні проводитиметься акція по перекриттю дороги у зв’язку з вкрай незадовільним станом доріг, особливо дороги Косів-Кути”, – розповідав тоді сільський голова. Відомо, що на цю дорогу буде передбачено 10 мільйонів 800 тисяч гривень на ремонт дороги Косів-Кути та буде проведено тендер на ремонт цієї дороги.

Наразі, відомо, що протестувальники пропускають рейсові автобуси та карети швидких допомог.

Світлина від Vasiliy Kyforuk.

Світлина від Vasiliy Kyforuk.

Світлина від Vasiliy Kyforuk.

Нагадаємо, САД в Івано-Франківській області 31 травня оголосила тендер на поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-09-09 Снятин – Косів – Старі Кути (на ділянці км 41+340 – км 50+510). Очікувана вартість робіт – 84,2 млн грн.

10 липня в системі Прозоро повиненні були відбутись державні закупівлі на поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Снятин – Косів – Старі Кути.

Учасниками вказаної держзакупівлі зареєструвалися, окрім компаній «ПБС» та «Дорлідер», які пов’язують з нардепом Шевченком, також і інші дорожні підприємства.

Проте, руйнація схеми розподілу державних коштів не входить в плани ТОВ «ПБС» та її сателітів, які останні три роки виграють всі тендери практично без зниження ціни закупівлі.  Щоб прибрати конкурентів і не втрачати надприбутки, з’являється Асланян Славік Арамович та «славнозвісна фірма» Полтавабудцентр, котра подає скаргу в Антимонопольний комітет України з метою зняття іншого учасника тендеру не з орбіти компанії, наближеної до Шевченка.