Результат пошуку зображень за запитом "ремонт доріг"

Реагуючи на неодноразові звернення мешканців Снятинщини та Косівщини щодо поганого сполучення районів, народний депутат Юрій Соловей письмово звернувся до уряду з клопотанням щодо поточного ремонту доріг, які сполучають Косівщину та Снятинщину. Тож тепер поруч з дорогами державного значення на Гуцульщині та Покутті триває ремонт і місцевих автошляхів на найбільш критичних ділянках.

26 червня в системі Прозорро відбувся тендер на поточний дрібний ремонт автомобільних доріг і штучних споруд загального користування державного та місцевого значення в межах Верховинського, Коломийського, Косівського, Снятинського районів Івано-Франківської області. З держбюджету було виділено понад 115 мільйонів гривень. Переможцем відкритих торгів стала компанія Інтербуд.

Тож наразі тривають ремонтні роботи в Косівському районі, зокрема, вже проводять ремонт дорожнього покриття в селі Рожнів. На черзі – Хімчин та Кобаки. Ці дороги вже віддавна перебували в незадовільному стані, і місцеві мешканці неодноразово звертались до влади з проханнями посприяти у вирішенні проблеми. Навіть в САД Івано-Франківської області визнали, що дорога С090811″Кобаки-Рожнів” є однією з найгірших ділянок доріг загального користування місцевого значення в Косівському районі.

Отож саме цей напрям був обраний одним із пріоритетних. Наразі в селі Рожнів вже відремонтована частина автошляху в центрі села на роздоріжжі. В компанії Інтербуд обіцяють завершити роботи до настання холодів.


Загалом на ремонт доріг в селах Рожнів, Хімчин та Кобаки було передбачено майже 6 мільйонів гривень.

Також, як відомо виданню, наступного року запланована здача в експлуатацію моста в селі Рожнів.