Боєчко Василь

Василь Боєчко, депутат Косівської райради від ВО «Батьківщина», а заодно відомий екс-заступник директора ДО «Резиденція Синьогора» с. Гута, напередодні став героєм поліцейської хроніки, пишуть Версії.

25 жовтня в стані сильного алкогольного сп’яніння депутат на власному авто приїхав до Косівського відділення поліції, щоб «провести» перевірку роботи органу і заявити про неіснуючий злочин. Утім, «попався» на відео місцевому блогеру і журналісту Назару Александруку.

Працівники поліції вимагали, щоб депутат пройшов медосвідчення на виявлення алкоголю, але обранець активно опирався: він погрожував поліціянтам та симулював серцевий напад. Боєчко неодноразово телефонував до першого заступника голови в Косівської райдержадміністрації Богдана Марчука, щоб той допоміг йому виплутатись зі скандальної ситуації. Але «допомоги» так і не діждався.

Тому косівські поліцейські зобов’язали депутата пройти медосвідчення, яке підтвердило, що у його крові є алкоголь.

Оскільки Боєчко приїхав до відділку на своєму авто, але при цьому не мав при собі посвідчення водія, на нього склали постанову по статті 126 КУпАП і визначили штраф у розмірі 425 гривень, який, до слова, депутат уже сплатив.

Після проходження медосвідчення на депутата райради склали протокол за статтею 130 КУпАП. За водіння автомобілем у стані алкогольного сп’яніння йому загрожує штраф 10 200 гривень, міру покарання визначить суд.

Також на Василя Боєчка склали протокол за статтею 173 КУпАП – хуліганські дії. Обранцю загрожує штраф, громадські або виправні роботи.