Боєчко Василь

Депутат райради від Батьківщини та заодно відомий в місті екс-директор часів Януковича Василь Боєчко в явно нетверезому вигляді на автомобілі прибув до  Косівського Відділку Поліції, щоб заявити про злочин та “перевіряти роботу органу”. Утім, “попався” на відео журналісту.

Не бажаючи пройти осідчення на вживання алкоголю, депутат райради погрожував усім присутнім покаранням з боку депутатів, симулював серцевий напад та переконував у тому, що не був за кермом. При цьому депутат визнав, що перед цим “був у двох кабаках“, а відеокамера на приміщенні поліції зафіксувала як обранець був за кермом автомобіля.

“Депутат неодноразово телефонував до Богдана Васильовича Bogdan Marchuk (заступника голови Косівської РДА), щоб той йому допоміг і викликав головного лікаря Косівської ЦРЛ та голову Косівської райради. Депутат був впевнений, що пошиє всіх в дурні та уникне відповідальності”, – зазначив у коментарі Назар Александрук.

Про це пишуть Версії з посиланням на Типовий Йовбак.

Нагадаємо, раніше журналісти Александрук та Мацьоцький добилися відсторонення від посади “п’яного начальника” Косівського відділу поліції, який також є депутатом Косівської райради, обраним до районної ради сьомого скликання від ПП «Воля».

Читайте також: Як замітали сліди скандального ДТП голови Верховинської райради Шкіндюка на службовій автівці? (фото+відео).