news-image: На Львівщині поліція викрила канал постачання наркотиків з Івано-Франківщини

«Як встановили правоохоронці, двоє раніше судимих громадян налагодили канал постачання з Івано-Франківщини наркотичних таблеток «субутекс» та психотропної речовини «амфетамін» до Червонограда, Львівської області та в подальшому розповсюджували їх на території регіону»,- повідомив начальник управління підполковник поліції Ігор Мороз.

В ході проведення оперативних заходів, 1 липня, на залізничній станції у селищі Гірник працівники другого міжрайонного відділу Управління протидії наркозлочинності Головного управління Національної поліції у Львівській області затримали двох раніше судимих чоловіків – 62-річного мешканця Червонограда та 43-річного мешканця міста Калуш, котрі мали з собою 50 нарковмісних таблеток «субутекс» та близько 25 грамів порошкоподібної речовини, схожої на «амфетамін». Вартість такого товару на «чорному ринку» сягає близько тридцяти п’яти тисяч гривень.

Усі виявлені речі правоохоронці вилучили та скерували на експертне дослідження. Проводяться слідчі дії, вирішується питання правової кваліфікації цього злочину згідно норм Кримінального кодексу України, інформує прес-служба нацполіції в Львівській області.