У вівторок, 13 червня, на міському озері провели перше відкрите тренування – Open Run Day. Start – у рамках підготовки до цьогорічного Frankivsk Half Marathon.

Заняття проводив майстер спорту з легкої атлетики Володимир Юрчук разом із дружиною, майстринею спорту Оксаною Юрчук. Перше тренування носило ознайомчий характер. У ньому взяли участь близько 20 осіб, – пишуть Версії

Тренер зазначив, що на таких тренуваннях можна з нуля підготуватись до першого півмарафону.

“Трохи більше, ніж за три місяці ми плануємо підготувати до забігу всіх охочих. Це може бути як людина, яка ніколи не займалась бігом, так і досвідченіший бігун”, – розказав Володимир Юрчук.

До кінця червня заняття проходитимуть щонеділі в різних локаціях, а потім з кожним місяцем частота тренувань зростатиме.

“Ми керуємось принципом поступовості, а це значить, що інтенсивність, об’єм і частота навантажень додаватимуться поступово, – говорить тренер. – Займатись важливо систематично, це відіб’ється на кінцевому результаті”.

Охочі тренуватись повинні мати бігове взуття, а одяг може бути будь-яким – головне, зручним і легким.

Уже в липні і серпні у рамках підготовки до Frankivsk Half Marathon заплановані нічний та кольоровий забіги. А цього місяця стартує лекторій, де своїм досвідом ділитимуться відомі люди з царини спорту.

Зазначимо, що Франківський Півмарафон відбудеться цьогоріч 24 вересня. Охочі взяти участь можуть зареєструватись, зайшовши на сайт run.if.ua та обравши відповідну для себе дистанцію. Основний маршрут – 21,097 км, інші: 5, 10 км, естафети, сімейний забіг і дитячі дистанції на 100, 500 і 1000 м, а також благодійний забіг на 2 км.

Нагадаємо, платформа “Тепле Місто” проводить півмарафон вже третій рік поспіль, у рамках програми “Гарячий спорт”. Мета проекту – сприяти популяризації ідей здорового способу життя, поширювати досвід проведення спортивних заходів і формувати спільноту однодумців, пропагувати і втілювати принципи сталого розвитку міста. Frankivsk Half Marathon – один із найбільших бігових заходів Західної України.