Директор драмтеатру Ростислав Держипільський зауважив, що на франківців та гостей міста чекає насичена та цікава програма. Містян вже дивували жовті чоловічки, а з 14 по 18 червня буде ще креативніше та захопливіше. Засновник фестивалю зазначив, що відбудеться мистецьке вторгнення у місто, пишуть Версії з посиланням на Галку.

“Порт може стати брендом вашого міста. Сюди приїдуть видатні митці з різних країн світу. Тож відкрий для себе порт “Франківськ””, – звернувся він до прикарпатців.

“Енергія світу є неймовірно великою. Ми маємо її використовувати. Через мистецтво та українське слово ми можемо це зробити. Сучасне мистецтво дає крила нашій душі. Розкрийте себе”, – сказав нардеп Анатолій Матвієнко, очільник фонду “Україна Інкогніта” – партнера фестивалю.

Також під час прес-формансу співзасновник фестивалю Ілля Розумейко розповів про ідею великого контейнера, який встановили у центрі міста жовті чоловічки.

За його словами, твір сучасного мистецтва – це досвід, який людина отримує після ознайомлення з певним проектом. Це сталося і з великим контейнером. Суть перфомансу у реакції людей. За малий відрізок часу люди в соцмережах написали чимало думок щодо цього. Це цікаво.

У Франківську на кількох локаціях читатимуть пізнавальні лекції, покажуть вистави та фільми непересічних режисерів, звучатиме якісна музика тощо. Буде вражаюче.

Вся програма фестивалю  – на сайті portofrankofest.com.