Мешканцям Пасічної показали, яким буде найсучасніший дитсадок в місті (ФОТО)Екскурсію для іванофранківців провів народний депутат України сьомого скликання, ініціатор будівництва Руслан Марцінків. Подивитись на дошкільний заклад, на місці якого ще кілька місяців тому був пустир, прийшло кілька десятків мам та батьків.

Наразі у дитсадку на Пасічній зведені стіни, вкладені вікна, триває утеплення будівлі. Його планують відкрити вже 1 вересня 2015 року. Вперше на Західній Україні, дошкільний заклад матиме підігрів підлоги у ігрових кімнатах, а працівники кухні не носитимуть їжу на другий поверх в руках — її транспортуватиме спеціальний ліфт.

На ці роботи з міського чи інших бюджетів не витрачається жодної копійки — усі роботи фінансує місцева будівельна фірма.

За словами Руслана Марцінківа, це — показовий приклад співпраці громади та забудівників.

«Дуже важливо, що сьогодні у співпраці з підприємствами нашого міста будується такий унікальний проект. Вперше для Франківська, за ініціативи фракції „Свобода“ у міськраді, зводиться не за бюджетні кошти, а за залучені кошти з підприємств. Такого у місті ще не було і те, що ми сьогодні показуємо високі темпи будівництва свідчить, що сьогодні можна навіть у складну економічну та фінансову ситуацію у країні робити хороші добрі справи», — каже Марцінків.