Мешканці трьох будинків по вулиці Північний бульвар звернулися до міського голови з приводу контейнерного майданчику біля своїх будинків. За їхніми словами, тут утворилося справжнє сміттєзвалище.

 «У нас, мешканців будинків 8, 8а, 10 по вул. Північний Бульвар ім. Пушкіна, у м.Івано-Франківську виникла проблема з розташуванням контейнерів для сміття, — йдеться у колективному зверненні, яке люди оприлюднили у соцмережах. — Мешканці будинків, біля яких влаштовані сміттєзвалища, проти того, щоб під будинок несли сміття з усього мікрорайону. Цей «майданчик» чомусь виконує функцію сміттєзвалища цілого мікрорайону. Жоден з цих смітників не облаштований».

Люди пишуть, що розсадник антисанітарії влаштувати за якихось п’ять метрів від вікон житлового будинку. «Переповнені сміттям, обліплені мухами, бродячими котами та собаками контейнери створюють нестерпні умови проживання, — продовжують іванофранківці. — З часу появи у цьому місці горезвісних баків жоден з них не промивався та не дезінфікувався, хоча за санітарними нормами повинні це робити не рідше одного разу на 10 днів».

Мешканці просять міського голову демонтувати та перенести контейнери в інше місце.