В Івано-Франківську акція стартує 14 жовтня о 18.00 на Вічевому Майдані. Мітингувальники розробили пакет вимог, які скерують до Європарламенту, ОБСЄ, дипломатичних установ по всьому світу. Основна вимога – виведення з території України всіх російських окупаційних військ разом зі зброєю.

Подібні громадські акції на підтримку України під гаслом “Стоп, Путін! Стоп війна!” відбудуться одночасно у багатьох країнах Євросоюзу, а також у США, Канаді. Учасники протесту планують пікетувати дипломатичні місії Росії, а також урядові будівлі у країнах проживання, щоб привернути увагу політиків і дипломатів до загострення ситуації на сході України.

Акція стартує по всьому світу, цього разу вона буде проходити більш ніж у 60 країнах світу. Особливістю цієї акції полягає в тому, що вона зорганізована українцями, які проживають у всьому світі – вона не проводиться жодною партією, не проводиться жодною організацією – це просто всі небайдужі українці у всьому світі зорганізувалися і виступили проти війни в Україні.

Кожен може долучитися до акції, вона буде проходити 14 жовтня, о 18-й годині. В Європі першим стартує Рим, а в Україні першою стартує акція в Києві біля російського посольства о 16-й годині, – зазначила на 5 каналі куратор акції “Стоп Путін” в Україні Олена Живко,  пишуть Версії.