діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, цього року додались діти біженців зі східних регіонів країни та Криму, діти, батьки, котрих постраждали або загинули під час антитерористичних операцій.

Уже 19-тий за рахунком літній табір у селищі Ворохта добігає завершення. Тема літнього табору 2014 – «Вакації по-українськи». Протягом двотижневого перебування в Карпатах діти відпочивали, оздоровлювалися, навчалися, знайомилися з українськими традиціями та звичаями, кожен день був присвячений певному слову-настанові, як-от: «мужність», «свобода», «ввічливість», «ініціатива», «відповідальність», «впевненість».

Волонтери кажуть, що цього року поставили собі за мету зробити дітей здоровим та сильним підростаючим поколінням, котре розбудовуватиме майбутнє України.

Підсумком відпочинку дітей стане гала-концерт, що відбудеться 2 серпня о 17:00 у ТК « Буковель» біля малого озера, за участі відомих українських гуртів: «Гич Оркестра», «КуКу Шанель», «Ейва», «Ельвіра» та «Сарихаліл» – а також художніх номерів, які підготували учасники табору.